uk en pl ru de es zh

LVIV COFFEE FESTIVAL
21-24 вересня 2017

21.09.2017
"На каву до Львова" щорічно запрошують всіх поціновувачів підбадьорливого ароматного напою, який давно став невід'ємним символом найромантичнішого міста України. Саме до Львова приїжджають туристи, щоб насолодитися справжньою кавою, а мешканці міста славляться справжніми кавоманами.

Свято кави у Львові, яке здобуло велику популярність як в самому місті, так і за його межами, також перетворилось на символ осіннього Львова. У ці вересневі дні затишні львівські кав'ярні пропонують особливо великий вибір найоригінальніших кавових ласощів, змагаючись за звання кращого кавового закладу. Кожну восени переможець визначається за допомогою всіх кавоманів, що відвідують ароматне свято.

Для цього свята кращі львівські кав'ярні підготують тонни ароматної кави з усього світу і дуже великий вибір смачних кавових ласощів. Все це буде представлено на Кавововій ярмарці на Проспекті Свободи.
-5%* На жаль, 5% знижка не розповсюджується на бронювання у період з 28 Грудня по 8 Січня 2013
Оплати проживання он-лайн
Дата прибуття
Дата виїздуДень Батяра Свято Шоколаду Етновир На каву до Львова Свято Пампуха Фестиваль пива Літо на Ринку Країна мрій Свято сиру і вина Лента за лентою Перемагай з Левом! Фестиваль писанок Гастрономічний фестиваль