uk en pl ru de es zh

Наші нагороди«Old City Hostel» визнано за TripAdvisor® найкращим хостелом у Львові!

 

TripAdvisor вже четвертий рік поспіль відзначив «Old City Hostel» Сертифікатом Якості 2015. Ця престижна нагорода відносить «Old City Hostel» до 10% найбільш ефективних установ по всьому світу на TripAdvisor та віддається підприємствам, які незмінно отримують високі оцінки від мандрівників TripAdvisor.

Аби заслужити Сертифікат Якості, заклад повинен отримувати якнайвищу оцінку чотири або більше, з максимально можливих п'яти, за відгуками мандрівників на TripAdvisor. Додаткові критерії містять обсяг відгуків одержаних впродовж останніх 12 місяців.
«Нам дуже приємно, що найбільший світовий сайт для мандрівників TripAdvisor® вже вчетверте оцінив наші старання. Ми дуже раді цьому сертифікату, який присуджується за хороший сервіс пропонований нашим гостям, і над якими ми старанно працюємо день у день, щоб досягти найвищої мети: пропонувати завжди відмінне обслуговування. Дякую всім співробітникам хостелу за їх великий труд і нашим гостям за їх коментарі та відгуки, які публікують у TripAdvisor», - розповіла Галина Греділь, директор хостелу «Old City Hostel».

Нагороди порталу Trip Advisor засновані на мільйонах відгуків і думок мандрівників з усього світу і даються установам, які відрізняються: чудовим сервісом, помірними цінами та вищою якістю послуг. Саме тому Сертифікат Якості присуджений хостелу «Old City Hostel», як одному з кращих хостелів у Львові. Приблизно 10 відсотків закладів цього типу, зазначені на TripAdvisor удостоюються цієї престижної нагороди.

Ласкаво просимо до найкращого хостелу Львова – «Old City Hostel»!


______________________________________________

-5%* На жаль, 5% знижка не розповсюджується на бронювання у період з 28 Грудня по 8 Січня 2013
Оплати проживання он-лайн
Дата прибуття
Дата виїздуДень Батяра Свято Шоколаду Етновир На каву до Львова Свято Пампуха Фестиваль пива Літо на Ринку Країна мрій Свято сиру і вина Лента за лентою Перемагай з Левом! Фестиваль писанок Гастрономічний фестиваль